Denisa Zárubová – MISS WORLD Vřesník 2012

01.08.2012 13:53

Úterní odpoledne nabídlo dramatické souboje v dalším bloku playoff sportovní her. Tentokrát si každý stát odnesl jeden olympijský titul – ve florbalu chlapců starších zvítězilo Česko, ve fotbalu chlapců mladších Francie, v basketbalu dívek starších USA a ve vybíjené dívek mladších Jamajka.

Večer se pak v místním kulturním sále uskutečnila volba MISS WORLD Vřesník 2012. Nejprve byli vyhlášeni vítězky a vítězové v kategorii „Sympaťačka“ a „Sympaťák“, kterými se stali Tereza Nováková starší a Antonín Tvrdík (mezi staršími) a Viktorie Černá a Benjamin Spáčil (mezi mladšími). Poté už napětí začalo stoupat. Finalistky soutěže MISS WORLD Vřesník 2012 porota prověřila v několika soutěžních disciplínách a nakonec rozhodla, že 2. vicemiss se stala Michaela Francová, 1. vicemiss Tereza Nováková starší a MISS WORLD Vřesník 2012 Denisa Zarubová.

Podobně jako v úterý, i středa dopoledne byla věnována dalším individuálním disciplínám. Tentokrát to byl pahorek, skok do výšky (pouze dívky), hod medicinbalem (pouze dívky) a vrh koulí (pouze chlapci). Odpoledne pak playoff sportovních her uzavře softbalový turnaj starších chlapců a dívek a turnaj v házené mladších chlapců a dívek. Na závěr se večer uskuteční jeden z tradičních vrcholů našich táborových OH – souboj států ve štafetě národů.