Na táboře nás navštíví Kristina Bastienová!

16.07.2008 16:11

Tak se nám začínají konkretizovat informace o příjezdu televize NOVA na náš tábor. Návštěva se uskuteční v pondělí 11. srpna 2008 a jednou z hvězd, na kterou se můžete těšit, bude tanečnice, herečka a moderátorka Kristina Bastienová. O koho přesně se jedná?

KRISTINA BASTIENOVÁ (roz. Kloubková, *1976)
Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický balet. V roce 1994 získala na mezinárodní taneční soutěži moderního tance v Ženevě 3. místo a cenu Pierra Sandoze.

Sedm let spolupracovala s Jiřím Kornem v jeho taneční company. Účinkovala v mnoha muzikálech - např. Dracula, Johanka z Arku, Rebelové, Tři mušketýři, Angelika, Golem, Elixír života (Marilyn Monroe), Kleopatra, Zasněžená romance, West Side Story, Sny z Nového Yorku, Divotvorný hrnec (Divadlo v Pardubicích), Chicago (DJKT v Plzni), Mair Fair Lady ze Zelňáku (MDB).

Na kontě má i několik filmových a televizních rolí: Milenci a vrazi (Madda Serafinová), Vratné láhve (Dáša), seriál Posední sezona (Andrea), O ztracené lásce (Čičulína), Nejlepší krádež mého života (Lucie). Moderovala pořad "Bailando - tančím pro tebe" a vytvořila choreografie pro Velkou muzikálovou show 2 (divadlo G v Brně), Gazdinu robu (Divadlo pod Palmovkou) a The Legend of Golem (divadlo Hybernia), k nimž od podzimu 2008 přidá choreografie muzikálů Adéla ještě nevečeřela (Divadlo Broadway) a Švejk (divadlo Hybernia).