Sestava vedoucích se začíná tvořit

26.05.2009 11:25

Protože termín letošního tábora se nezadržitelně blíží, začínáme samozřejmě dávat dohromady i sestavu vedoucích, kteří budou chod tábora zajišťovat. Některá místa ještě nejsou obsazena, ale jedno je jisté - od roku 1994 vedou tábor společně Katel Ptáček a Tomáš Kaprálek a tato již legendární dvojice bude tábor řídit i v letošním roce. Jejich neustálou snahu udělat tábor co nejsportovnější bude tradičně krotit naše zdravotnice Lenka Pěgřímková, která s dětmi doslova žije a kromě lepení puchýřů, zavazování odřenin a vytahování klíšťat je i úspěšně brání před občas "bláznivými" nápady výše uvedené dvojice. 

No a kdo další již potvrdil účast? Samozřejmě nechybí 2 výborní pedagogové a stále aktivní prvotřídní fotbalisté Honza Spáčil a  Michael Jelínek.

Že jede Honza "Antony" Antoš, to snad ani není třeba psát - sice ještě stále odmítá komunikovat pomocí e-mailu, ale na SMS jestli jede na tábor, přišla během 18 vteřin jasná odpověď : "O tom nepochybuj, vole!".

No a teď musí padnout 3 jména najednou - Filip Thieme, Standa Lebeda a Pavel Hulman. Nechvalme je moc, ať nám nezpychnou, ale přiznejme si, že jsou rok od roku lepší!

A jede i Magda Choutková, č. 1 draftu roku 2007! Nenápadné a skromné chování, ale obrovský tah na branku při práci s dětmi. Škoda, že je klonování lidí prozatím zakázáno!

A co praktikanti? Prozatím máme 3 - loňská kapitánka vítězného Španělska Terka Sajverová a 2 loni nové tváře mezi vedoucími (ale "staré" známé tábornice z minulých ročníků) Martina Kalivodová a Klára Felixová. O další místa je nečekaný zájem, takže budeme muset vybírat a některé zájemce potěšíme, jiné bohužel zarmoutíme. Ale abychom jich zarmoutili co nejméně, pojeďte všichni, které náš tábor zaujal, s námi! Čím víc vás totiž bude, tím více bude potřeba vedoucích!

I Hulmi s Antonym se na vás už moc těší :-)