Tábor 2011 - seznam vedoucích

22.06.2011 08:32

S blížícím se začátkem tábora je čas představit vedoucí, kteří se letos budou starat o jeho řádný chod. Asi se totiž shodneme na tom, že právě vedoucí jsou tím nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje o tom, zda se nám na táboře bude líbit či nikoliv. Může být totiž sebekrásnější leták tábora, může být celotáborová hra pojmenovaná po nejznámějších hollywoodských filmech, ale o našich pocitech a dojmech, které si z tábora odvezeme, bude rozhodovat především kvalita táborových vedoucích.

Náš tábor je sportovní a proto vždy hledáme vedoucí, kteří se sportu věnují, rozumí mu a umějí své znalosti předávat dětem. Jen pro ilustraci, z 12 vedoucích, kteří budou na letošním táboře působit, je 7 úspěšných absolventů či současných studentů vysokých škol s pedagogickým zaměřením na tělesnou výchovu. Navíc, nikdo z vedoucích nejede na náš tábor poprvé, všichni tedy již vědí, do čeho jdou, co je čeká a na co je třeba se připravit. Ale dost chvály, zde je seznam všech vedoucích, kteří budou na našem táboře působit (seznam ještě může být rozšířen v případě, že to bude počet přihlášených dětí vyžadovat):

Hlavní vedoucí: Karel Ptáček a Tomáš Kaprálek

Zdravotnice: Lenka Pěgřímková

Oddíloví vedoucí: Jan Antoš, Jan Spáčil, Michael Jelínek, Pavel Hulman, Stanislav Lebeda, Magdaléna Choutková, Lukáš Kopecký, Martina Kalivodová a Patrik Vyčítal

Podrobnosti o jednotlivých vedoucích