Tábor úspěšně zahájen

05.08.2008 11:39

Po přibližně 90 minutové cestě jsme bez problémů dorazili do areálu tábora a začali se zde aklimatizovat. Mezi dětmi po chvíli vypukla panika - není zde signál mobilního telefonu! Ano, lze to v dnešní době brát jako nedostatek, ale naše zkušenost je spíše taková, že tento nedostatek považujeme za výhodu. Přesto lze ve chvílích volno spatřit v prostoru tábora zmateně kličkující postavy s mobilním telefonem v ruce, které se pokouší signál "ulovit". Úspěšnost je podobná jako při rybolovu - někdy "berou" a jindy ani neťukne.

Program tábora prozatím plníme na 100%. Počasí nám přeje a krátká pondělní bouřka přišla o poledním klidu, takže ani ona nám naše aktivity nijak nenarušila. Dopolední program je pro nás přípravou na olympiádu. Děti seznamujeme s pestrou paletou sportovních disciplín, ve kterých budou v příštím týdnu soutěžit při našich táborových olympijských hrách. Po obědě a poledním klidu následuje celotáborová hra (prozatím máme za sebou "Abecedu v lese" a "Souboj bojových jednotek, dnes to bude "Cesta lidských vjemů"), po svačině mají jednotlivé oddíly program dle nabídky vedoucích a po večeři mají možnost si ještě ti nejaktivnější jít zahrát hru dle jejich chuti - prozatím jasně vede fotbal s florbalem. Krátce řečeno, zatím se tu nenudíme!

Připomínáme ještě jednou, že v sobotu 9. srpna 2008 od 10:00 hodin proběhne v areálu tábora slavnostní zahájení 12. olympijských her, na které zveme všechny rodiče, příbuzné, známé. Přijeďte se podívat, uvidíte akci srovnatelnou se zahájením OH v Pekingu :-)))

Všechny zdraví

Tomáš Kaprálek - hlavní vedoucí tábora

P.S. Se signálem mobilního telefonu souvisí bohužel i internetové připojení. Proto není v našich možnostech dávat na web každý den aktuální informace o dění v táboře. Každopádně se vás pokusíme čas od času o fungování tábora informovat.